Endüstriyel Görüntüleme Projelerinde % 100 Çözüm!

Domates seçme makinesi

Tomra - Odenberg -Best Markaları altında ortak üretilen, domates seçme makinelerinde SiberLojik Akıllı Robotik Tarım Görüntüleme Platformu tercih edilmiştir. Manisa Akhisar.

Termoplastik preformların üretim hatalarının tespiti için SiberLojik Akıllı Kalite Kontrol Görüntüleme Sistemleri tercih edilmiştir. Eskapet - Bursa

Yüksek hızlı görüntüleme projelerinde kullanılmak üzere, ARGE çalışmasını yaptığımız çizgi tarama kamerası, bir çok sektörde, görüntüleme projelerinde kullanılmaktadır.

Eğitim amaçlı kullanılan, insan diş gruplarını sınıflara ayıran nesne tanıma ve yapay görme makinesi, Beta Dental Technology Ankara için üretilmiştir.

Almayada faaliyet gösteren wink firması etiket kesme merdanelerinin kesmediği etiketleri analog line scan kameramız ile tespit etmektedir.

Manisa Akhisarda faaliyet gösteren aydar zeytincilik firması zeytinlerin renklerine ayrılması için bizim kameralarımızı ve tümleşik makine donanımımızı tercih etmiştir.

Muğlada faaliyet gösteren ikie otomasyon araç altı görüntüleme projeleri için siberlojik line scan kamerayı tercih etmiştir.

İzmir Menemende tarım makineleri üreten arıl makine tarladaki yabancı ot görüntüleme projeleri için siberlojik line scan kamerayı tercih etmiştir.

;                   Broşür      Video      Fiyat ve Satış